Sortuj według:
tytuł
obecna cena
czas zakończenia
Nazwa
Wystawiający
Cena
Do końca
 WOCA Ług do drewna miękkiego 2,5l. biały lub szary
07.19.2017

PPHU "OLGA" BOŁTROMIUK SŁAWOMIR

WOCA Ług do Drewna Miękkiego Ług doskonale zapobiega naturalnemu żółknięciu drewna. Pozwala na długo zachować piękną i jasną barwę dr (...)

PPHU "OLGA" BOŁTROMIUK SŁAWOMIR OLGA_Parkiety
podlaskie

cena kup teraz

134,96 PLN
(netto)
ponad rok
07.21.2017

podlaskie

cena kup teraz

150,4 PLN
(netto)
około rok
 SOUDAL Klej Montażowy
10.14.2018
podlaskie

cena kup teraz

11,78 PLN
(netto)
2 dni
OSMO Wosk Twardy Olejny Kolor 0,75L
10.16.2018

Wosk Twardy Olejny Kolor to transparentnie barwiący wariant sprawdzonego Wosku Twardego Olejnego Original. Idealny do indywidualnego (...)

podlaskie

cena kup teraz

139,39 PLN
(netto)
około 3 godziny
 OLI-NATURA, olej do drewna 1L.
10.19.2018

OLI - NATURA HS Profiol Profesjonalny olej do drewna o bardzo dużej wytrzymałości stworzony na bazie modyfikowanych naturalnych żyw (...)

podlaskie

cena kup teraz

101,63 PLN
(netto)
2 dni
OSMO Wosk Twardy Olejny Surowe Drewno 2,5L
11.11.2018

OSMO 3041 Wosk Twardy Olejny Surowe Drewno to impregnat do drewna opracowany specjalnie by w niewidoczny sposób zabezpieczyć jasne, su (...)

podlaskie

cena kup teraz

422,18 PLN
(netto)
3 dni
 SAICOS Olej Tarasowy 0,75L
11.12.2018

Saicos Olej Tarasowy Specjalny olej do wykończenia wszystkich gatunków drewna na tarasach, meblach ogrodowych, pergolach itp. Chroni (...)

podlaskie

cena kup teraz

105,69 PLN
(netto)
3 dni
 SAICOS UV protektor zewnętrzny 1L odek zabezpieczający przed szarzeniem i żółceniem
11.13.2018

SAICOS UV Lazura Zewnętrzna Lazura chroniąca przed promieniowaniem UV zabezpiecza, każdego rodzaju drewno, przed szarzeniem i żółceni (...)

podlaskie

cena kup teraz

330,89 PLN
(netto)
4 dni
Zmywacz Woca - Exterior Cleaner 2,5 L.
11.13.2018

Woca - Exterior Cleaner 2,5 L. Zmywacz do gruntownego przemywania tarasów, mebli, elewacji, płytek kamiennych i wszystkiego rodzaju e (...)

podlaskie

cena kup teraz

154,47 PLN
(netto)
4 dni
OSMO-środek do usuwania szarości drewna 2,5L
11.14.2018

OSMO 6609 - Środek do usuwania szarości drewna - żel Produkt przeznaczony do usuwania szarości drewna - szczególnie po okresie zimowy (...)

podlaskie

cena kup teraz

161,79 PLN
(netto)
6 dni
 Woca - Olej tarasowy
11.14.2018

Woca - Olej tarasowy 2,5 L. Olej tarasowy nowej generacji przeznaczony do zabezpieczania tarasów, mebli ogrodowych itp. Nadaje się ró (...)

podlaskie

cena kup teraz

216,26 PLN
(netto)
6 dni
OSMO Wosk Twardy Olejny 0,75
10.23.2018
podlaskie

cena kup teraz

136,58 PLN
(netto)
7 dni
Środek do konserwacji powierzchni lakierowanych, OLI POLISH
10.23.2018

OLI AQUA POLSH Środek do konserwacji powierzchni lakierowanych, podłóg, boazerii oraz mebli. Pielęgnację powinno się przeprowadzać (...)

podlaskie

cena kup teraz

41,46 PLN
(netto)
7 dni
Środek do pielęgnacji i konserwacji wosku Saicos WAX CARE - 1 litr
10.25.2018

Saicos WAX CARE - 1 litr Środek do pielęgnacji i konserwacji wosku, z przeznaczeniem do woskowanych podłóg drewnianych i korkowych, (...)

podlaskie

cena kup teraz

109,76 PLN
(netto)
9 dni
 SIKAFLEX 11FC+ elastyczna spoina - tuba 310ml
10.26.2018

SIKAFLEX 11FC+ Uniwersalna jednoskładnikowa spoina pomiędzy różnego rodzaju okładzinami podłogowymi oraz uniwersalny klej o szeroki (...)

podlaskie

cena kup teraz

32,52 PLN
(netto)
9 dni
 Saicos - WOSK TWARDY PREMIUM - 0,75L
10.29.2018

Saicos - WOSK TWARDY PREMIUM Naturalne powłoki zabezpieczające wszystkie powierzchnie drewniane i korkowe. Szybkoschnący, charakter (...)

podlaskie

cena kup teraz

110,57 PLN
(netto)
13 dni
Pasta pielęgnacyjna naturalna/biała WOCA 400ml
10.30.2018

Pasta pielęgnacyjna do oleju naturalna lub biała WOCA Przeznaczona do pielęgnacji wszelkich olejowanych podłóg drewnianych do nanos (...)

podlaskie

cena kup teraz

95,93 PLN
(netto)
14 dni
Emulsja do pielęgnacji parkietów lakierowanych,  HartzLine Polish - 1 litr (połysk lub półmat)
11.01.2018

Emulsja Polish przeznaczona jest do pielęgnacji parkietów lakierowanych, a także wykładzin PCV, posadzek marmurowych, granitowych, ter (...)

podlaskie

cena kup teraz

30,08 PLN
(netto)
15 dni
 Saicos - WOSK TWARDY PREMIUM - 2,5 L
11.03.2018

podlaskie

cena kup teraz

340,65 PLN
(netto)
17 dni
Środek do utrzymania czystości lakierowanych podłóg, OLI AQUA CLEAN
11.03.2018

Stosowany do zabrudzeń, które nie dają się usunąć zwykłym środkiem myjącym oraz resztek innych środków pielęgnacyjnych. Preparat należ (...)

podlaskie

cena kup teraz

41,46 PLN
(netto)
18 dni
Strona 1 z 2
Archiwum aukcji