Brzechwa sp.j.

Wieloletnia, rodzinna tradycja oraz bogate doświadczenie sprawia, że możemy świadczyć najwyższej jakości usługi budowlane. Domy, domki i konstrukcje drewniane, a także więźby dachowe stanowią naszą specjalność od 1988 roku. Zastosowanie innowacyjnych technologii oraz ekologicznych materiałów sprawia, że możemy poszczycić się czołową pozycją w branży.

W naszej ofercie znajdą Państwo całoroczne domy z drewna, a także starannie wykonane konstrukcje i domki drewniane, które doskonale sprawdzają się jako obiekty letniskowe i sportowe. Kompleksowość usług i profesjonalizm w działaniu sprawia, że cieszymy się uznaniem także wśród właścicieli i zarządców budynków przemysłowo-handlowych.

Rzetelnie wykonane więźby dachowe oraz domy z drewna stanowią tylko część naszej działalności. Zapewniamy, że również serwis budowlany sprosta Państwa wymaganiom, dotyczącym kompetencji i wiedzy współpracujących z nami specjalistów. Wszystkie domy drewniane budujemy w oparciu obowiązujące przepisy oraz pozwolenie na budowę. Zależy nam, by spełniać indywidualne potrzeby, dlatego szczególnie cenimy wszystkie wskazówki i pomysły naszych Klientów.

Terminowość oraz zaangażowanie sprawiają, że nasze domy drewniane spełniają oczekiwania tych osób, dla których szczególnie istotne są komfortowe warunki współpracy. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie w wyborze najlepszych dla Państwa potrzeb rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że wszystkie domy z drewna będą gwarantem wygodnego i funkcjonalnego użytkowania.

Brzechwa

ul. Polna 2, 64-600 Oborniki Wielkopolskie
+48 61 64 64 600
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

 

 

 

Profil działalności

Domy z drewna

Dane kontaktowe

tel. 61 64 64 600
Polna 2
64-600 Oborniki

galeria

Mini_002_domy_z_drewna_produkcja Mini_003_domy_z_drewna_produkcja Mini_004_domy_z_drewna_produkcja Mini_007_domy_z_bali_francja_1 Mini_009_domy_z_drewna_produkcja Mini_012_domy_z_bali_francja_6

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany