Nord West Group

Firma "NordWest" jest producentem i eksporterem wyrobów z modrzewia syberyjskiego.
Odbiorcami naszych produktów są klienci w Rosji, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Belgii i Korei Południowej.

Połączenie wiedzy, doświadczenia, energii i chęci, aby być skuteczną firmą, pozwalają nam zaspokoić potrzeby klientów oraz zapewnić wysoki poziom obsługi i jakości usług.

Nasze zakłady wyposażone są w wysokiej jakości i wydajności sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników. Dla zmotywowania do bardziej odpowiedzialnego podejścia do pracy, wszystkie nasze produkty są poddawane podwójnej kontroli jakości. Posiadamy również szeroką gamę usług dodatkowych - od pakowania, po transport samochodowy.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi? Każdy ma swoje zdanie ... Jesteśmy producentami – co oznacza, że mamy najlepsze ceny! "Nordwest" ma bezpośrednie umowy z największymi tartakami  z Syberii, co wpływa pozytywnie na oferowane ceny. Jesteśmy eksporterami – rozumiemy zatem jak ważną cechą jest jakość, posiadamy własny transport, który pozwala na przestrzeganie terminów i szybką dostawę towaru. Jesteśmy zawsze gotowi kompleksowo podejść do rozwiązywania Waszych problemów. Współpracując z naszą firmą zdobywacie wiarygodnego partnera i dobre wrażenie na przyszłość oraz zaoszczędzicie wielu kłopotów!!!

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania:

Alexander Semkin
Mob. no: +7-9111989215
e-mail: semkinus@yandex.com

Zapraszamy wszystkich do współpracy!

Profil działalności

Dane kontaktowe

tel. +7-9111989215
Krasnoselsk 5
11-111 Gatchina

galeria

Mini_1 Mini_2 Mini_3 Mini_4 Mini_5

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany