PINEA

Firma PINEA Budowa Drewnianych Domów z Bali powstała w 1993r. W początkowej fazie działalności wykonywane były usługi klientom z powierzonych materiałów i projektów. W miarę zapotrzebowania rynku firma zaczęła gromadzić włąsne materiały do budowy domów z bali oraz zaczęła współpracę z biurami projektowymi. Realizujemy domy drewniane według wskazanego proktu klienta, bądź po ustaleniachz  naszym projektantem.

OFERTA:

W promieniu 50km firma wykonuje domy pod klucz. Ponad 50km od siedziby firmy wykonuje domy w stanie surownym zamkniętym tzn. wszystko z drewna - okna, drzwi, podłogi, schody wewnętrzne, tarasy, balkony, dach pokryty dachówką. Fundamenty i instalacje oraz położenie płytek i wylewek wykonuje inwestor.

Zamówienie domu odbywa się z półrocznym wyprzedzeniem. Po podpisaniu umowy i ustaleniu płatności w ratach dom jest budowany wedug umowy i życzenia klienta.

W ramach budowy domów drewnianych, oferujemy kompleksowe wykonawstwo, począwszy od podstawowych prac ogólnobudowlanych, aż po dopasowanie do konkretnych potrzeb stolarki okiennej, drzwi drewnianych, schodów, oraz wszystkich elementów wyposażenia w drewnie. Dzięki ścisłej współpracy z firmą STROM Franciszek Kowalczyk jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość.

Domy wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta wg jego projektu. Klienci, którzy nie posiadają własnych projektów mogą skorzystać z zakupu gotowych projektów z firmy DOM-PROJEKT(www.dom-projekt.pl), lub złożyć indywidualne zamówienie w Pracownii Architektonicznej mgr inż. Architekt Eugeniusz Gryglak (tel.18 208 23 47).

 

Profil działalności

Domy z drewna

Dane kontaktowe

tel. 502647333
Długa 202
34-442 Łapsze Niżne

galeria

Mini_fotothumb Mini_fotothumb__2_ Mini_fotothumb__3_ Mini_fotothumb__4_ Mini_fotothumb__5_ Mini_fotothumb Mini_fotothumb__8_

Lista referencyjna

Firma: PINEA
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany