PPHU TARTAK S.Szymerkowski

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „TARTAK” Stanisław Szymerkowski zostało założone w 1994 roku. Początkowo przecierano drewno na traku poziomym własnej konstrukcji. Aby sprostać wymogom rynku z roku na rok modernizowano park maszynowy.

Obecnie przedsiębiorstwo dysponuje trakami ramowymi, trakiem taśmowym oraz wielopiłami. Posiada także stolarnię oraz 8 komór suszarniczych o łącznej pojemności ok. 130m3.

Od 2004 roku „TARTAK” Szymerkowski posiada uprawnienia do produkcji wyrobów drewnianych w aspekcie wymagań fitosanitarnych (IPPC-ISPM No. 15).

Misją Firmy jest produkcja i dostawa wysokiej jakości produktów z drewna dla klientów krajowych i zagranicznych.

W ramach jej realizacji „TARTAK” Szymerkowski produkuje swoje wyroby wyłącznie z drewna pochodzącego z lasów, gdzie prowadzona jest racjonalna i zgodna z międzynarodowymi standardami ekologicznymi gospodarka, zapewniająca pełną odnawialność zasobów (poświadczona certyfikatem FSC). Surowiec podlega wstępnej selekcji jakościowej, umożliwiającej jego maksymalne wykorzystanie i zapewnienie wysokiej jakości poszczególnym produkowanym wyrobom.

Klienci firmy „TARTAK” Szymerkowski mogą zawsze liczyć na indywidualne traktowanie. Pracownicy przedsiębiorstwa służą fachową pomocą w zakresie odpowiedniego dopasowania oferty do oczekiwań poszczególnych odbiorców, zarówno pod względem technicznym, jak i finansowym.

P.P.H.U. Tartak Stanisław Szymerkowski
ul. Wenus 50
80-299 Gdańsk

godziny otwarcia:
pon-pt 7-16; sob 8-13 (w sezonie letnim)

tel: +48 58 552 54 25
kom: 0 500 008 278

 

Profil działalności

Tarcica i wyroby z drewna iglastego, Wyposażenie ogrodów, Palety i elementy palet

Dane kontaktowe

tel. 58-552-54-25
Wenus 50
80-299 Gdańsk

galeria

Mini_a1-450x288 Mini_a2 Mini_a5

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany