Silva Zakład Drzewny w Słupsku sp. z o.o.

SILVA Zakład Drzewny w Słupsku spółka z o.o. istnieje od ponad 50 lat. Powstała na bazie byłego Słupskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego. W okresie 1996 - 2003 należała do Grupy Kapitałowej PAGED S.A. W dniu 8 lipca PAGED S.A. sprzedał swoje udziały i w związku z tym nastąpiła zmiana nazwy spółki.

SILVA Zakład Drzewny w Słupsku zatrudnia 30 osób. Specjalizuje się głównie w zakresie produkcji tarcicy liściastej oraz iglastej. Część produkowanej tarcicy jest uszlachetniana poprzez suszenie, parzenie, impregnację oraz struganie. Oferowane przez nas wyroby cechuje wysoka jakość, konkurencyjność cen, a także terminowość dostaw.

Od wielu już lat nasze przedsiębiorstwo jest cenionym partnerem nie tylko na lokalnym rynku drzewnym - mamy odbiorców na terenie całego kraju, jak również za granicą. Od 2000 r. posiadamy certyfikat kontroli pochodzenia produktu z międzynarodowym znakiem towarowym FSC®. Znak towarowy FSC daje gwarancję, że drewno użyte w danym produkcie pochodzi z lasów, które są gospodarowane zgodnie z uznanymi na całym świecie zasadami i kryteriami ochrony przyrody i środowiska. Certyfikacja lasów według FSC jest rynkowym narzędziem, które promuje odpowiedzialną gospodarkę leśną.

Dystrybucja wyrobów spółki odbywa się przy pomocy współpracujących z nami składów handlowych. Naszą ofertę kierujemy również do firm zajmujących się produkcją mebli, stolarki budowlanej, schodów, drzwi, krzeseł i wielu innych.

Na życzenie indywidualnych klientów realizujemy pojedyncze zamówienia, stosując elastyczny system podejmowania decyzji cenowych.

SILVA Zakład Drzewny Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Zielona 10
tel. 59 8424007, fax 59 8424008
e-mail: biuro@silva.slupsk.pl

Profil działalności

Tarcica i wyroby z drewna iglastego, Tarcica i wyroby z drewna liściastego

Dane kontaktowe

tel. 602614148
Zielona 10
76-200 Słupsk

galeria

Mini_silva_slupsk Mini_5 Mini_6 Mini_8

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany