Tartak Tyble Sp. z o.o.

TARTAK TYBLE Sp. z o.o. jest znaną firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym przerobie drewna tartacznego. Atrakcyjna oferta - od tarcicy, konstrukcji budowlanych, poprzez podłogi, boazerie, okna, drzwi, wyposażenie ogrodu do materiałów wykończeniowych sprawia, że firma spełnia oczekiwania najwybredniejszego klienta w pełnym zakresie, a co ważne szybko i w jednym miejscu.
Historia Tartaku Tyble sięga lat 30 XX wieku. W tym czasie powstał zakład świadczący usługi przetarcia drewna dla ludności. Przez kolejne lata zakład był stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb i wymogów rynku. Roczny przerób wynosi około 30 tys. m3 surowca iglastego głównie sosnowego. Prawie 70% wyprodukowanej tarcicy jest suszone w sterowanych komputerowo suszarkach zasilanych ciepłem uzyskanym ze spalania trocin.
W ostatnich latach systematycznie zwiększa się produkcja wyrobów o pogłębionym przerobie wymagającym nowoczesnych obrabiarek i technologii. Udział w sprzedaży wyrobów przetworzonych przekracza już 80%. Głównym produktem Tartaku Tyble jest lita deska podłogowa sosnowa, dzięki której zakład jest znany w całym kraju, a której produkcję wciąż udoskonala i rozwija.
Inne wyroby to elementy czterostronnie strugane suche i mokre, fryzy meblowe, więźby, elementy konstrukcyjne domów, listwy wykończeniowe, boazeria, podbitka, półfabrykaty do programu ogrodowego oraz tradycyjna tarcica świeża i suszona. Specjalną sezonową ofertę uzupełniają elementy małej architektury ogrodowej z drewna: pergole, zestawy mebli ogrodowych, elementy ogrodzeń (sztachety, przęsła, rollbordery), kompostowniki, kwietniki, podesty itp.
Tartak zatrudnia około 100 wysoko wyspecjalizowanych pracowników potrafiących sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom klienta.
Najważniejszymi odbiorcami Tartaku Tyble są: składy materiałów budowlanych, producenci stolarki otworowej, fabryki mebli, rzemieślnicy oraz klienci indywidualni. Znaczna część produkcji jest sprzedawana na eksport.

Tyble 45A
98-420 Sokolniki
tel 62 784 51 77
fax 62 508 77 33

Profil działalności

Tarcica i wyroby z drewna iglastego, Wyposażenie ogrodów, Wyroby klejone

Dane kontaktowe

tel. 627845177
Tyble 45A
98-420 Sokolniki

galeria

Mini_logo_tyble_nowe__2_ Mini_sztachetki Mini_project-thumb1p Mini_project-thumb4p Mini_project-thumb6p

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany