Tartak Zbiersk Sp. z o.o.

Tartak Zbiersk sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, specjalizująca się w branży drzewnej. Na przestrzeni kilku lat wzrosła jej konkurencyjność na rynku polskim jak i zagranicznym. Rozbudowany park maszynowy, nowoczesna technologia i wyspecjalizowane jednostki czynią Tartak Zbiersk wysoce konkurencyjną firmą. Stawiane sobie cele i zadania mają służyć przede wszystkim zadowoleniu Klienta. 
Tartak Zbiersk specjalizuje się głównie w drewnie iglastym, w swej ofercie może zaproponować cztery filary produktów: palety i opakowania, drewno konstrukcyjne i budowlane, ogród i otoczenie oraz wyroby poprodukcyjne.
Produkcja wszelkiego rodzaju palet zarówno tych standardowych przemysłowych jak i indywidualnych wg zamówienia klienta oraz opakowań drewnianych stanowi na dzień dzisiejszy 80% ogółu wyrobów. 
Wyroby takie jak więźba dachowa, drewno konstrukcyjne czy elementy wykończeniowe budynków cieszą się ogromnym powodzeniem od lat wśród klientów z okolicy oraz całego kraju. Działając we współpracy z przedsiębiorstwem meblowym Tartak Zbiersk jest także producentem listew drewnianych (półprodukt) wykorzystywanych do produkcji mebli tapicerowanych. 
Cała gama produktów od więźby dachowej wykonywana ściśle wg dostarczonych projektów, łaty i kontr łaty, boazeria obiciowa (podbitka) oraz podłoga ( z drewna iglastego) cieszą się sporym powodzeniem.  
Idąc w zgodzie z nowoczesnością, praktyką i modą panującą wśród aranżacji ogrodów i obejść wokół posesji, Tartak w swej ofercie posiada produkty, które mogą ułatwić i upiększyć prace w ogrodzie. Wszelkiego rodzaju płotki, sztachety oraz wachlarze stanowiące podporę dla roślinności to jedne z wielu propozycji jakie oferuje Tartak Zbiersk. 
Swój dynamiczny rozwój Tartak Zbiersk zawdzięcza przede wszystkim obecnie posiadanym trzem suszarniom komorowym, nowoczesnemu parkowi maszynowemu, zmodernizowanej linii produkcyjnej oraz nowo zakupionej niedawno linii do produkcji pelletu. Dzięki takiej usprawnionej linii technologicznej oraz zautomatyzowanemu procesowi produkcji wolumen oraz moce produkcyjne znacząco wzrosły, a to pozwala na szybką realizację zamówień oraz wysoką jakość oferowanych produktów.  
W związku z wyposażeniem firmy w trzy suszarnie komorowe istnieje możliwość fumigacji produktów, firma posiada ku temu niezbędny certyfikat ISPM 15 zwany IPPC nadany przez Instytut Technologii Drewna, potwierdzający zgodność procesów produkcyjnych z wymogami fitosanitarnymi w UE. 

Profil działalności

Dane kontaktowe

tel. 62 75 20 504
Zbiersk Cukrownia 207
62-830 Zbiersk

galeria

Lista referencyjna

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany