ZAKŁADY DRZEWNE ZADOBRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Witamy w Zakładach Drzewnych Zadobrze!

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą w branży drzewnej od 1970 roku. Specjalizujemy się we wszystkich etapach przemysłu podłóg z drewna, od produkcji, przez sprzedaż, po montowanie.
Od ponad 40 lat nasze zakłady są stopniowo rozwijane i modernizowane. Obecnie posiadamy linie do przemysłowej produkcji mozaiki, parkietu, drewnianych paneli warstwowych oraz desek podłogowych (także wykończonych).

Oferujemy podłogi z drewna krajowego i egzotycznego. Nieustannie zmieniające się trendy w aranżowaniu wnętrz oraz oczekiwania naszych klientów natężają nasze działania w kierunku poszerzania asortymentu podłóg z drewna.

Dzięki nowoczesnym maszynom i technologii oraz dobrze wyszkolonej i zgranej załodze gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Podłogi z drewna to nasza pasja, w której realizujemy się każdego dnia naszej pracy. W naszych działaniach nie zapominamy o przyrodzie. Trudno jest zdecydować, który dowód na to jest najważniejszy, stąd pozwoliliśmy sobie wymienić wszystkie na pierwszym miejscu:

po pierwsze, w Zakładach Drzewnych Zadobrze wykorzystywany jest tylko surowiec pochodzący z lasów prawidłowo zarządzanych.

po pierwsze, staramy się racjonalnie zarządzać surowcem oraz wykorzystywać wszystkie odpady powstające podczas produkcji podłóg z drewna. Sposobem na wykorzystanie odpadów (trociny, zrębki, ścinki) jest produkcja brykietu oraz pelletu opałowego.

po pierwsze, środki wykorzystywane do wykończenia elementów podłogowych (lakiery, oleje) są w pełni ekologiczne, spełniają wszystkie europejskie normy i standardy.

Nasze podłogi z drewna sprzedajemy zarówno na rynku krajowym, a także znaczna ich część eksportowana jest do krajów Europy Zachodniej, głównie Francji i Niemiec.
Jeśli więc szukasz klasycznego parkietu dębowego, dostojnych, jasnych desek jesionowych, modnego parkietu czereśniowego, egzotycznego, złotego parkietu iroko, bądź łatwych i szybkich do zamontowania podłóg warstwowych, skontaktuj się z nami. Bez wątpienia znajdziesz u nas podłogę spełniającą Twoje oczekiwania.

Zadobrze 15A
26-670 Pionki
www.sg.com.pl
sg@sg.com.pl

tel./fax. 48 612 71 50
tel. 48 612 71 88
tel. kom. 609 428 735

Pon. - Piąt.: 8.00 - 18.00
Sob.: 9.00 - 14.00

Profil działalności

Materiały podłogowe

Dane kontaktowe

tel. 48 612 71 88
ZADOBRZE 15A
26-670 PIONKI

galeria

Mini_zaklad_bud Mini_3_ru Mini_18af175c669e88b20a6d190bd7975f27 Mini_parkiet-da_b-pr- Mini_zaklad_1

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany