A T R I U M Sp. J. M. T. PIECHOWICZ

ATRIUM jest polską firmą powstałą w 1993 roku z połączenia dwóch dziedzin: architektury i technologii. Produkty marki ATRIUM są wytwarzane w Polsce i doceniane w wielu miejscach na całym świecie.
Zespół ambitnych ludzi kreuje nowoczesne rozwiązania projektowe i wdraża najnowsze technologie w procesie produkcji. Celem zespołu jest uniwersalne zastosowanie, szybka dostawa i łatwy montaż produktów ATRIUM. Kilkanaście lat doświadczenia i zaangażowania sprawiło, że w swojej branży znajdujemy się w europejskiej czołówce.
Wszystkie proponowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w wielu obiektach na całym świecie zarówno w domach prywatnych, jak też w budynkach użyteczności publicznej, co podkreśla ich uniwersalność.

Każda z naszych konstrukcji może zostać poddana niezbędnej modyfikacji, jesteśmy też w stanie zaproponować i wykonać coś zupełnie nowego. Zapewniamy lekki i ponadczasowy wygląd, najwyższą jakość, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Ciągle doskonalimy i dbamy o jakość naszych produktów, potwierdzając to licznymi atestami i certyfikatami wydawanymi przez renomowane instytuty i ośrodki naukowe (TÜV, ITB, NOT). Regularnie uczestniczymy w polskich oraz międzynarodowych imprezach wystawienniczych i targowych, otrzymując prestiżowe nagrody.

DOSTAWA

Nasze produkty wysyłamy do klientów w elementach pozwalających na łatwy montaż, zapakowanych w trwałe opakowanie (kartony, folia) i umieszczane na paletach dla optymalizacji transportu – w tym zajęcia minimalnej przestrzeni. Zorganizujemy dostawę produktu do każdego miejsca wskazanego przez klienta – niezależnie od tego, w jakiej części świata jest ono zlokalizowane. Przy odbiorze własnym typowy komplet naszych schodów mieści się w samochodzie osobowym.


NASI PARTNERZY

Jesteśmy ważnym dostawcą największych sieci marketów budowlanych w Polsce, w Rosji, na Ukrainie i na Węgrzech. Stale współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi w takich krajach jak: Norwegia, Niemcy, Hiszpania, Francja, Dania, Estonia, Grecja, Włochy, Słowacja, Ukraina, Łotwa, Szwecja, Islandia oraz Wielka Brytania. Na liście naszych kontrahentów znajdują się zarówno rodzime, jak też zagraniczne biura projektowe i architektoniczne oraz firmy deweloperskie. Jedną z takich firm na wyspie Fuerteventura w archipelagu Wysp Kanaryjskich wyposażyliśmy w ponad 700 kompletów schodów osiedle wakacyjnych domków jednorodzinnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.

Team ATRIUM

 

Profil działalności

Dane kontaktowe

tel. 604440299
Konopnickiej 11
41-100 Siemianowice Śląskie

galeria

Mini_atrium_04

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany