Pneumat System Sp. z o.o.

Pneumat System aktywnie wspiera przemysł drzewny i meblarski w najnowocześniejsze produkty i rozwiazania pneumatyczne oraz z zakresu próżni, automatyki przemysłowej i lakiernictwa przemysłowego, oferując m.in.:

  • pistolety lakiernicze automatyczne czyli tzw. automaty lakiernicze do malowania natryskowego elementów i całych konstrukcji. Automaty malarskie przeznaczone są do pracy ciągłej w przemyśle, dostępne są w różnych rozmiarach oraz o zróżnicowanych parametrach technicznych. Automaty lakiernicze zbudowane są ze stali nierdzewnej, posiadają zróżnicowane rozmiary dysz oraz obsługują różnego typu media.
  • węże przemysłowe tłoczne i odciągowe (dedykowane do trocin) czyli tzw. weże ssawne, które skutecznie odprowadzą pozostałości poprodukcyjne. Posiadamy specjalną grupę węży ssawnych dedykoanych przemysłowi drzewnemu. Przewody te są elastyczne, dostępne o zróżnicowanych wielkościach średnic oraz posiadające nieduży promień zagięcia. Poza odciągiem trocin, węże ssące z powodzeniem poradzą sobie z odprowadzeniem olejów, substancji tłustych, rozpuszczalników.
  • silniki pneumatyczne, czyli popularne motoreduktory, będące sercem wielu urządzeń, maszyn i aplikacji pneumatycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Naszym klientom proponujemy silniki pneumatyczne Archimedes, Fuji oraz Desoutter. Pomagamy w doborze najlepszego dla Państwa potrzeb silnika pneumatycznego.
  • szlifierki oscylacyjne do drewna z napędem pneumatycznym, czyli szlifierki mimośrodowe zasilane sprężonym powietrzem. Oprócz szlifierek oscylacyjnych posiadamy także szlifierki kątowe, proste, trzpieniowe, czołowe, taśmowe itd.
  • Zawory bezpieczeństwa o szerokim zareskie średnić przyłączy, zarówno z mosiądzu jak i stali nierdzewnej. Oferujemy zawory bezpieczeństwa sprężynowe do pary, cieczy, sprężonego powietrza i gazów, także w wersjach kątowych i miniaturowych.
  • Czujniki ciśnienia i podciśnienia oraz szereg innych urządzeń i elementów do pomiaru ciśnienia w sieciach pneumatycznych. Oferta obejmuje czujniki ciśnienia normalnie otwarte i zamknięte, z kontaktami zmiennymi, obrotowe jak i precyzyjne modele czujników pomiarowych ciśnienia. W ofercie Pneumat System znajdą Państwo czujnik ciśnienia do oleju, cieczy, powietrza itd.
  • Siłowniki pneumatyczne i liniowe - sztandardowy produkt Pneumat System, który jest producentem pneumatyki siłowej. Proponujemy siłowniki liniowe standardowe jak i w niestandardowych wykonaniach, o bardzo dużych skokach. Posiadamy w ofercie siłownik liniowy z prowadzeniem rolkowym, wózkiem, ślizgowym czy w wersji tandem. Napędy liniowe Smartline są laureatem wielu branżowych nagród.

Pełną ofertę pneumatyki (ponad 100 tyś. produktów) można znaleźć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy - zapewniamy profesjonalne doradztwo, szybką realizację zamówień, atrakcyjne rabaty oraz wygodne zakupy m.in. dzięki naszemu nowego sklepowi internetowemu. Polecamy!

Profil działalności

Maszyny i urządzenia do lakierowania, Elektronarzędzia do obróbki drewna - wiertarki, pilarki, szlifierki, frezarki itp., Materiały do szlifowania i polerowania - taśmy i tarcze szlifierskie oraz polerskie, szczotki itd., Silniki i przekładnie, Systemy odsysania i odpylania, wentylatory , Inne urządzenia transportowe

Dane kontaktowe

tel. 71 325 18 60
Obornicka 160
51-114 Wrocław

galeria

Mini_weze_przemyslowe Mini_z__czki Mini_poliuretano-flex_-_waz_ssawny Mini_weze-odci_gowe Mini_szlifierka_oscylacyjna Mini_szlifierka_katowa Mini_automaty_lakiernicze Mini_si_owniki_ze_zgarniaczem Mini_si_owniki_pneumatyczne Mini_smartline Mini_manometr Mini_kurki_kulowe Mini_kompresory-gentilin Mini_automat_do_kleju_wa-700 Mini_rl-55---75 Mini_zaw_r_elektromagnetyczny Mini_reduktory_ci_nienia

Lista referencyjna

Firma: Pneumat System Sp. z o.o.
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany