ENVUN

Działalność naszej firmy rozpoczęła się 2 stycznia 2013 roku z siedzibą w Przystajni. Przedsiębiorstwo otrzymało nazwę ENVUN wywodzącą się z trzech słów: Environment (EN) – środowisko, Victory (V) – zwycięstwo oraz Union (UN) – zjednoczenie. Przedsiębiorstwo za główną sferę swych działań wybrało handel wyrobami hutniczymi, precyzując profilami i rurami stalowymi. Dodatkowo firma ENVUN świadczy usługi transportowe materiałów i towarów na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze przedsiębiorstwo jest nowoczesna firmą, która ciągle się rozwija i poszerza zakres swej działalności.

Jako nowe przedsiębiorstwo nie posiadamy jeszcze bogatej historii ani dużych sukcesów. Nasze ambicje i aspiracje jednak są olbrzymie, dlatego pragniemy podzielić się z Państwem naszym dotychczasowym dorobkiem. Na poszczególnych podstronach odnajdą Państwo naszą historie, galerii oraz informacje o najbliższych partnerach handlowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo

Kantówki okienne

Kantówki sosnowe w pełnej specyfikacji wymiarowej, typowej dla okien na potrzeby rynku krajowego i zagranicznego. W jakości spełniającej wymagane normy. Klejone warstwowo klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4. Warstwy zewnętrzne lite lub łączone na mikrowczepy.

Kantówka lita dostępna w długościach 800 – 3000 mm, łączona w sztangach 6000 mm.

Wilgotność 12% +/-2%

Kantówki drzwiowe

Kantówki sosnowe w wymiarach drzwiowych typowych dla drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz w wymiarach nietypowych na zlecenie klienta.

Klejone warstwowo lub blokowo z zastosowaniem obłogów zewnętrznych litych. Klejone klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4. Warstwy zewnętrzne lite lub łączone na mikrowczepy. Kantówka lita dostępna w długościach 800 – 3000 mm, łączona w sztangach 6000 mm. Wilgotność dla drzwi zewnętrznych 12% +/-2%, dla drzwi wewnętrznych 10% +/- 2%.

Płyty klejone

Płyty sosnowe klejone w szerokiej gamie wymiarowej zgodnej z zapotrzebowaniem klienta. Klejone warstwowo na grubości i szerokości, lite lub łączone na mikrowczepy. Dostępne w różnych klasach jakościowych. Klejone klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4. Wilgotność 10% +/- 2%.

Galanteria drzewna

Produkty sosnowe klejone: listwy, płyty, krawędziaki, ramiaki. Klejone warstwowo do grubości i szerokości. Łączone na długości, lite lub w wersji nie klejonej. Produkty dostępne we wszystkich wymiarach i klasach jakościowych. Klejone klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4 i D3. Wilgotność 10% +/- 2%.

Zapraszamy!

ENVUN
ul. Przemysłowa 15
42-160 Krzepice
Polska
 
+48 (34) 327 30 69
+48 (34) 355 70 26
 

 

Profil działalności

Dane kontaktowe

tel. (34) 327 30 69
Przemysłowa 15
42-160 Krzepice

galeria

Lista referencyjna

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany