Logosol Polska Sp. z o.o.

Od stuleci, Szwecja była znana na świecie jako kraj wynalazców, innowacyjnych projektów i wysokiej jakości produktów.

Zapałki, łożyska, zamek błyskawiczny, śruba łodzi, kuchenka gazowa, klucz nastawny to tylko mała część ze szwedzkich wynalazków, które znalazły zastosowanie w naszym codziennym życiu. Szwedzkie fi rmy takie jak Ericsson, Volvo, Saab, Nobel i Ikea znane są ze swojej pomysłowości i produktów wysokiej jakości.

Jakość Logosol to Szwedzka jakość

m5_sunset

W Logosol możemy powiedzieć, że przez ostatnie piętnaście lat, innowacja, oryginalność, prostota i jakość to cechy, które wyróżniają nasze produkty. Oferujemy szeroką gamę urządzeń do obróbki drzewa, narzędzi i pomysłowych przyrządów. Logosol jest cenioną fi rmą rynku i dobrze znaną w ponad 60 krajach.

Kontrola obróbki

Z naszymi urządzeniami kontrolujesz cały proces: począwszy od ścięcia drzewa, poprzez proces obróbki, na gotowym produkcie zakończywszy. Najbardziej znanym naszym produktem jest linia Logosol Trak. Ten niezrównany wynalazek jest postrzegany jako najbardziej popularny tartak na świecie!

Słuchamy naszych klientów!

Od momentu wprowadzenia go do sprzedaży, otrzymujemy od naszych klientów niezliczone pozytywne opinie na jego temat. Nasi klienci czują się dumni z faktu posiadania naszych maszyn oraz doświadczają wielkiej satysfakcji podczas pracy. Logosol jest rodzinną fi rmą, oferującą naszym klientom wysokiej jakości produkty oraz doskonałą obsługę. Twoje pytania, komentarze, lub obawy nie pozostaną bez odpowiedzi. W Logosol jesteśmy po to, aby Tobie służyć!

bengt-olov

Bengt-Olov Byström

Założyciel i Własciciel

Logosol Polska Sp. z o.o.

ul. Graniczna 38, 67-100 Nowa Sól

(068) 415 67 98

info@logosol.pl

Profil działalności

Dane kontaktowe

tel. 68 415 67 98
Graniczna 38
67-100 Nowa Sól

galeria

Lista referencyjna

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany