PRZEDSTAWICIELSTWO FIRM ZAGRANICZNYCH KUBIAK WASILEWSKI S C

Firma Przedstawicielstwo Firm Zagranicznych została założona przez nas:

Jacka Kubiaka oraz Krzysztofa Wasilewskiego.

Naszym debiutem była obecność na targach DREMA w Poznaniu w roku 2003. Prezentowaliśmy wtedy trak tarczowy KARA F2000 fińskiej firmy Kallion Konepaja. Maszyna bardzo spodobała się zwiedzającym, co utwierdziło nas w przekonaniu, iż warto dalej zajmować się rynkiem tartacznym i drzewnym.

Stopniowo zaczęliśmy  reprezentować kolejne firmy, a kryterium ich doboru w każdym wypadku stanowiło zapewnienie nowoczesnych technologii i bezpieczeństwa pracy oraz zastosowanie ekologicznych rozwiązań. Jednym słowem - przyświecał nam cel wprowadzania do Polski takich rozwiązań, które dotychczas nie były u nas jeszcze powszechnie obecne.

Założyliśmy, że reprezentować będziemy marki liderów światowych, wyznaczających standardy i trendy w rozwoju techniki tartacznej. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się wyroby producentów znanych na całym świecie.

              

Profil działalności

Maszyny do obróbki drewna litego i płyt, przemysłowe i stolarskie, Maszyny i urządzenia do lakierowania, Maszyny i urządzenia techniczne do produkcji palet i opakowań oraz do pakowania

Dane kontaktowe

tel. +48 601 299 933
Opolska 33
91-604 Łódź

galeria

Mini_1 Mini_15 Mini_dsc_0041 Mini_dsc00277a Mini_dsc04203 Mini_fshk-piccolo_z_pojemnikami Mini_picture_1 Mini_stacja_do_k__d_holtec Mini_vario_cut_02

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany