KMA Maszyny

Firma KMA-MASZYNY to Polski dystrybutor urządzeń do obróbki drewna i metalu. Oferowane przez nas produkty stanowią wieloletnie doświadczenie wielkiego koncernu maszynowego, Austriackiego producenta HOLZMANN MASCHINEN. Posiadamy własne magazyny co zapewnia wysoką dostępność towaru. Zamówienia realizujemy przeważnie w przeciągu 48 godzin roboczych. Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wszystkie urządzenia udzielamy 1 rocznej gwarancji.

Zapewniamy transport własny lub za pośrednictwem kuriera. Koszty transportu ustalane są zawsze indywidualnie. Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobistego. Istnieje możliwość uruchomienia maszyny na zakładzie przez naszego automatyka.

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem maszyn stolarskich spod znaku HOLZMANN MASCHINEN na terenie Polski.

KMA-MASZYNY Magdalena Kukorowska, Artur Kozaryn Spółka Cywilna
ul. Walczaka 25
66-400 Gorzów Wlkp.
NIP: 599-306-02-85
Konto:
ING Bank Śląski - 39 1050 1911 1000 0023 3074 4554

 

Siedziba firmy Holzmann

 

Dzwoń o każdej porze - odpowiemy na każde Twoje pytanie wczesnym rankiem, a także późnym wieczorem.

dzwoń


 biuro@kma-maszyny.pl
 

Profil działalności

Maszyny do obróbki drewna litego i płyt, przemysłowe i stolarskie, Maszyny i urządzenia do lakierowania, Maszyny i urządzenia techniczne do produkcji palet i opakowań oraz do pakowania, Elektronarzędzia do obróbki drewna - wiertarki, pilarki, szlifierki, frezarki itp.

Dane kontaktowe

tel.
Walczaka 25
66-400 Gorzów Wlkp

galeria

Mini_logo Mini_format Mini_panel1 Mini_ziper Mini_siedziba_holzmann

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany