Jaf Polska sp. z o.o.

O nas
Grupa Frischeis

Dzisiaj firma jest międzynarodowym koncernem drzewnym z 49 oddziałami w 14 krajach Europy. Jako jeden z największych światowych dostawców stanowimy idealne ogniwo łączące przemysł i rzemiosło w dziedzinie sklejek, płyt, drewna ciętego, fornirów i materiałów drzewnych. Oprócz niezwyklym asortymentem Frischeis dysponuje wydajną logistyką i nowoczesnymi centrami obróbki.
Firma J.u.A.Frischeis została założona w 1948 roku przez Josefa i Antonie
Frischeis w Austrii, około 15 kilometrów na północny zachód od Wiednia. Stamtąd od roku 1959 rozpoczęłą się ekspansja firmy na całą Austrię. W latach 90 rozpoczęto również działalność w krajach Europy Wschodniej i Środkowej.

JAF Polska

W Polsce jesteśmy obecni od 2004 r. kiedy to bezpośrednio z centralnego magazynu fornirów w Salzburgu została rozpoczęta sprzedaż oklein naturalnych. Po 4 latach działalności w tym sektorze rynku, JAF dołączył na Polskim rynku do ścisłego grona liderów sprzedaży fornirów naturalnych. Sukces na tym polu, jak i stale rosnące grono zadowolonych klientów, zmotywowało firmę do rozszerzenia gamy produktów dostarczanych Polskiemu rynkowi. Aktualnie oprócz forniru prowadzona jest sprzedaż tarcicy egzotycznej i europejskiej, kantówki dla stolarki otworowej oraz sklejki. W celu zapewnienia odpowiedniej logistyki i serwisu dla istniejącego oraz nowego grona klientów, 01 sierpnia 2008 w okolicach Poznania powstał polski oddział firmy – JAF Polska.
Od 1 marca 2012 firma zmieniła swoją siedzibę i powiększyła przestrzeń magazynową. Obecnie jesteśmy w Gądkach /k. Poznania/.

Oferta dla klientów

Naszym rynkiem docelowym jest bardzo rozdrobniony rynek małych zakładów i odbiorców detalicznych. To dla nich budujemy sieć sprzedaży opartej na obecnych na naszym rynku prężnie działających prywatnych hurtowniach , które obejmujemy naszym patronatem. Sprowadzamy z naszych zakładów całosamochodowe ładunki, czy w przypadku Azji i Afryki - całokontenerowe ładunki, składujemy je u siebie na magazynie logistycznym i dystrybuujemy po jednej, dwie, trzy palety do naszych odbiorców lokalnych, żeby nie wymagać od nich dużych zabezpieczeń finansowych.  Dostają dzięki temu produkt konkurencyjny na rynku, a my swoim serwisem zapewniamy im dostawę sprawdzonego przez nas produktu za którego jakość odpowiadamy naszą marką , w ekspresowym czasie realizacji, oraz wykorzystując globalną pozycję koncernu - w atrakcyjnej cenie.
Docelowo w ciągu 24 godzin a w tej chwili w ciągu dwóch, trzech dni z naszego magazynu w kraju towar dostarczamy do siedziby klienta i dopiero wtenczas jest wystawiana faktura sprzedażowa. Ponadto klient nie tylko wie jaki towar sobie wybrał, ale dostaje od nas, w przypadku tarcicy i okleiny, specyfikację z elektronicznym wyszczególnieniem długości i szerokości każdej paczki oraz ilości m2 w każdej paczce (okleina), lub specyfikacje z wyszczególnieniem długości każdej deski oraz ilosci m3 w każdej palecie (tarcica).

 

JAF Polska Sp. z o.o.
ul. Magazynowa 19
62-023 Gądki
Tel.: +48 61 814 41 13
Faks: +48 61 814 58 99
E-mail: info@jaf-polska.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek- Czwartek 8:00 – 16:30,
Piątek 8:00 – 14:00

Profil działalności

Producenci drzewni

Dane kontaktowe

tel.
Magazynowa 19
62-023 Gądki

galeria

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany