Sklejka Eko

SKLEJKA – EKO S. A. jest firmą o 100-letniej tradycji w branży drzewnej. Aktualnie zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych specjalistów. Firma prowadzi działalność produkcyjną i handlową związaną z wykorzystaniem surowca drzewnego.

Filozofia Firmy

Opieramy ją na trzech wartościach:

 • Polityka firmy przyjazna klientowi – znamy potrzeby naszych klientów a nasza oferta, jest atrakcyjna dla klientów, zarówno w krótko jak i w długoterminowej perspektywie. Szczególnie cenimy zaufanie.
 • Kultura organizacyjna nastawiona na ciągłą naukę i rozwój - Głównym czynnikiem sukcesu jest człowiek i jego umiejętność rozwiązywania problemów i wykorzystywania możliwości. Tworzymy organizację, która uwalnia ludzki potencjał.
 • Etyka i odpowiedzialność – wszyscy jesteśmy współodpowiedzialni za:
  • usprawnianie działania firmy i wskazywanie problemów etycznych
  • jakość relacji pomiędzy pracodawcą a pracownikiem, bezpieczeństwo pracy
  • prawo do ujawniania nieetycznych zachowań i konfliktów interesów
  • bezpieczeństwo i jakość naszych produktów
  • wpływ na środowisko i jakość życia przyszłych pokoleń  http://www.sklejkaeko.pl/

Działalność produkcyjna

Działalność produkcyjna jest od wieku związana z produkcją wysokiej jakości sklejki dla odbiorców krajowych, oraz zagranicznych. Dostarczamy nasze wyroby dla przemysłu meblowego, samochodowego, kolejowego, branży budowlanej i stolarki wewnętrznej i zewnętrznej. Gwarancją jakości naszych wyrobów jest fakt, że 50% naszej produkcji eksportujemy na wymagające rynki Skandynawii i Europy zachodniej.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w produktach pełnoformatowych i przetworzonych na bazie sklejki wytwarzanej z drewna iglastego (sosna) i liściastego (brzoza, olcha, buk).

Lokalizacja

Lokalizacja fabryki w południowej Wielkopolsce jest głównym atutem logistycznym ułatwiającym szybką i terminową realizację zamówień klientów zgodnie z ich potrzebami.

Udział w rynku

Systematycznie zwiększamy udział naszych produktów w rynku polskim i zagranicznym.

Rozwój

Budowę silnej pozycji firmy opieramy na fundamencie partnerskich relacji z Klientami i przede wszystkim wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów realizujących politykę ciągłego doskonalenia zarówno produktu jak i organizacji. To oczekiwania rynku, pomysły nasze i naszych Klientów kreują potrzeby, które chcemy spełniać.

Klienci

W ramach współpracy z naszymi klientami realizujemy politykę obustronnych korzyści a w szczególności mając na względzie ciągłą poprawę wyników finansowych obu partnerów.

Jakość

Jest to warunek konieczny dobrych relacji z klientami.

Wizerunek

Konkurujemy jakością wyrobów, obsługi i serwisu z najlepszymi. Podejmujemy trudne wyzwania, w wysokospecjalistycznych produktach i jednostkowej niszowej produkcj

Cel

Chcemy być firmą, w której praca jest odbierana jako zaszczyt i możliwość realizacji ambicji zawodowych. Celem naszej firmy jest zarabianie pieniędzy teraz i w przyszłości aby zapewnić ciągły rozwój firmy i jej silną pozycję na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Przyszłość

"Jedynym ograniczeniem, jesteśmy My sami". Nieustannie zdobywamy wiedzę i doświadczenie, aby w sposób profesjonalny spełniać oczekiwania naszych Klientów. "Działanie" dla nas jest synonimem "Sukcesu".

 

Profil działalności

Producenci drzewni

Dane kontaktowe

tel.
Reymonta 35
63-400 Ostrów Wlkp

galeria

Mini_logo Mini_photo_26_ Mini_photo_7_ Mini_photo_8_ Mini_photo_22_ Mini_photo_21_

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany