STILL Polska Sp. z o.o.

 

STILL jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej. Firma znana jest na całym świecie z konstruowania i produkcji wysokiej jakości urządzeń do transportu poziomego z napędem elektrycznym, Diesla i gazowym - i to już od ponad 90 lat!

 

W naszej stałej ofercie znajdują się nowe i używane:

 wózki czołowe z napędem spalinowym lub elektrycznym,

 wózki z zakresu techniki magazynowej (w tym komisjonujące),

 wózki platformowe i ciągniki,

 wózki do zastosowań specjalnych, np. pracy w chłodni,

 systemy regałowe.

 

Nasze zaangażowanie i odpowiedzialność nie kończy się jednak wraz z dostawą wózków - dzięki wzorcowej strategii serwisowej troszczymy sie o pełną gotowość do eksploatacji przez cały okres użytkowania pojazdów. Nasza gęsta sieć serwisowa jest najlepszym gwarantem szybkiego dojazdu i krótkiego czasu reakcji.

STILL Polska oferuje również szereg innowacyjnych rozwiązań, jak np. wózki z napędem hybrydowym, system optymalizujący zużycie energii Blue-Q czy usługę STILL Report – internetowe narzędzie pozwalające na pełną i przejrzystą kontrolę floty z dowolnego miejsca, oraz systemy regałowe.

Nasi pracownicy pomagają w wyborze nie tylko samego wózka widłowego ale także dogodnego sposobu finansowania. Bogata oferta zawiera m.in. leasing oraz wynajem krótko- i długoterminowy. Nasze relacje z klientem opieramy na profesjonalizmie i przejrzystości działań, dzięki czemu obie strony odnoszą korzyści i satysfakcję ze współpracy.

Profil działalności

Urządzenia do transportu technologicznego i przeładunku

Dane kontaktowe

tel. +48 61 66 86 100
Gądki, ul. Składowa 11
62-023 Żerniki

galeria

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany