LEMARPOL - WÓZKI WIDŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

LEMARPOL-Wózki Widłowe Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo rodzinne, które powstało w 1994 roku i działa wyłącznie z wykorzystaniem polskiego kapitału.
Firma jest jednym z liderów w zakresie serwisu, sprzedaży i wynajmu wózków widłowych najlepszych marek i producentów, takich jak: KOMATSU, TOYOTA, NISSAN, MITSUBISGI, JCB itd. Oferujemy wozki widlowe różnych typów: wózki magazynowe, wózki widłowe spalinowe, wózki widłowe elektryczne, a ponadto najwyższej jakości części zamienne do wózków widłowych. W ciągłej sprzedaży mamy nowe wózki widłowe niezbędne w transporcie wewnętrznym w wielu branżach. Oprócz sprzedaży i wynajmu wózków widłowych, spółka oferuje pełne remonty maszyn. Posiadamy zakład remontowo-naprawczy, którym wykonywane są naprawy każdego typu: od niewielkich, drobnych po remonty kapitalne, które obejmują również remonty silników.

Wózki widłowe, które przechodzą remont w naszej firmie, są często kierowane do sprzedaży. Każdy wózek widłowy po remoncie jest objęty gwarancją (posiada kartę) ważną nawet przez 24 miesiące.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Jeśli poszukują Państwo wózka widłowego nowego lub używanego określonego typu (w ciągłej ofercie mamy wózki widłowe spalinowe, wózki widłowe elektryczne oraz wózki magazynowe), znajdziecie go w naszej ofercie. Również jeśli interesuje Państwa wynajem wózków widłowych najlepszych marek na rynku czy zakup części zamiennych do wózków widłowych – nasza firma właśnie tym się zajmuje.

Wózki widłowe to nasza praca i pasja!


Daniel Świątek - dyrektor regionalny
tel. +48 691 500 215
email: daniel@lemarpol.pl

Profil działalności

Urządzenia do transportu technologicznego i przeładunku, Wózki i podnośniki widłowe i inne, Inne urządzenia transportowe

Dane kontaktowe

tel. 691 500 215
POŁCZYŃSKA 106B
01-304 WARSZAWA

galeria

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany