WoDrew

Firma WoDrew powstała kilka lat temu. Jak wskazuje nazwa, działalność firmy opiera się na produktach związanych z wodą i drewnem.

Początkowo podstawowym celem działalności firmy miało być projektowanie i zakładanie profesjonalnych systemów nawodnieniowych w oparciu o produkty firmy Toro. Jednak w trakcie realizacji ogrodów naszych klientów dostrzegliśmy niszę którą postanowiliśmy wypełnić.

Na naszym polskim rynku brakowało produktu naturalnego, który można by było stosować na ścieżkach ogrodowych, altanach, pergolach. Dlatego też przy wsparciu firmy Tartak i Zakład Stolarski Janiny i Wacława Witkowskich opracowaliśmy nowy innowacyjny produkt w postaci dębowej kostki brukowej. Jej sześciokątny kształt zapożyczyliśmy z natury, nawiązując do plastra miodu. Dzięki temu nasza drewniana kostka brukowa jest niezwykle elegancka, naturalna. Doskonale nadaje się do stosowania w naszych ogrodach podkreślając ich wyjątkowy charakter.

W październiku 2010 roku nasz produkt uzyskał ochronę wzoru przemysłowego nr 15991 nadaną przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

Mam nadzieję, że rok 2012 będzie przełomowy dla rozwoju firmy, ze względu na prezentację naszego produktu na targach w Poznaniu (BUDMA, GARDENIA), Sosnowcu, Łodzi, Kielcach i Wrocławiu.

 

Profil działalności

Dane kontaktowe

tel. 667 066 770
Wojska Polskiego 71
98-300 Wieluń

galeria

Mini_logo

Lista referencyjna

Firma:
Opis:

Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany