DREMA i DREMASILESIA 2018 - Pawilon Promocji Drewna, przyjmujemy zgłoszenia

pobierz artykuł jako PDF lub Drukuj

Wzorem ostatnich lat także i w roku 2018, Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zaprasza do uczestnictwa w Targach Maszyn i Urządzeń do Obróbki Drewna DREMA w dniach 11 do 14 września 2018 roku, w ramach Pawilonu Promocji Drewna. W tym roku przewidujemy do wynajęcia rekordową powierzchnię!
Zapraszamy do współpracy wszystkich poszukujących nowych odbiorców ale także i dostawców. Oferujemy zarówno stoiska w zabudowie szeregowej w ramach powierzchni wspólnej jak i możliwość indywidualnej zabudowy. W Pawilonie Promocji Drewna chcemy zaprezentować jak najszerzej ofertę Waszych firm. Gwarantujemy Państwu szeroką promocję Pawilonu Promocji Drewna w mediach branżowych, na stronach internetowych targów poznańskich, na naszym portalu a także w kampanii informacyjnej jaką przeprowadzają MTP. Firmy uczestniczące w wystawie mogą liczyć na umieszczenie swojego logo, nazwy firmy w materiałach promocyjnych.

Dodatkowo każdy z Wystawców będzie miał możliwość bezpłatnego uczestnictwa w spotkaniach B2B podczas konferencji KOOPDREW.

Tylko za naszym pośrednictwem otrzymacie Państwo znakomite warunki i możliwości prezentacji swojej firmy na forum krajowym i międzynarodowym. Naszym celem jest jak najszersza promocja polskiego przemysłu drzewnego.

Istnieje również możliwość wynajęcia powierzchni w dowolnym pawilonie tematycznym. I w tym przypadku Izba może zaoferować bardzo dobre warunki cenowe, tylko dla firm zrzeszonych w Izbie. Zapraszamy do współpracy firmy maszynowe, producentów narzędzi, chemii itp.
Szczegółowy cennik jest TUTAJ

Zachęcamy również Państwa do uczestnictwa w Targach DremaSilesia w Sosnowcu, to największe regionalne spotkanie przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej w Polsce! Targi DremaSilesia odbędą się w terminie 6-8 kwietnia 2018 r. tradycyjnie w Expo Silesia. W tym przypadku oferujemy stoiska informacyjne w ramach wspólnej przestrzeni wystawienniczej
Cennik jest TUTAJ

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Strona 1 z 1

Polecane oferty:

Wymagania techniczno-montażowe dla drewnianego budownictwa szkieletowego
Wymagania techniczno-montażowe dla drewnianego budownictwa szkieletowego
Edged Pine Lumber For Sale
Edged Pine Lumber For Sale
Kupię lipę, osikę, olchę, dłużyca, tartaczna, kłody, lipa,osika, olcha, dłużyca
Kupię lipę, osikę, olchę, dłużyca, tartaczna, kłody, lipa,osika, olcha, dłużyca