Aktywizacja zawodowa osób młodych przy współpracy z lokalnymi Przedsiębiorcami.

pobierz artykuł jako PDF lub Drukuj

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu zostało powołane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Naszym celem jest aktywizacja zawodowa osób młodych przy współpracy z lokalnymi Przedsiębiorcami.
Pragniemy zintegrować środowisko Przedsiębiorców, Izb Rzemieślniczych, Szkół Zawodowych oraz innych Instytucji wspierających upowszechniając model kształcenia branżowego i dualnego. Współpraca na linii Szkoła – Pracodawca pozwoli Państwu włączyć się w proces nauczania, dzięki czemu uzyskacie możliwość czynnego udziału w kształceniu oraz pozyskacie wykwalifikowanych pracowników mających wiedzę praktyczną w danej branży.

Zamierzamy dopasować działania Centrum do Państwa potrzeb i oczekiwań oraz zbudować model współpracy, w związku z tym zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego stoiska podczas Targów Drema w Poznaniu w dniach 12-15 września 2017 roku. Nasze stoisko znajdziecie Państwo w Pawilonie Promocji Drewna, hala 3.

Chcemy zapoznać się z Państwa problemami i oczekiwaniami dotyczącymi kształcenia przyszłych kadr zawodowych. Oczekujemy, że wspólnie możemy wypracować dobry model szkolenia zawodowego.
Zapraszamy do kontaktu z biurem Centrum Wsparcia Rzemiosła, nasza siedziba mieści się w Poznaniu przy ulicy Piekary 17 lub pod numerem telefonu 789 211 062

 

 

Strona 1 z 1

Polecane oferty:

Piła do traka chromowana okuta nierozwierana nieostrzona ostrza "RS"
Piła do traka chromowana okuta nierozwierana nieostrzona ostrza "RS"
OKLEINIARKA ROBLAND frezowanie wstepne
OKLEINIARKA ROBLAND frezowanie wstepne
Deskę I gatunku o wymiarach: 1300x80x18 oraz 1300x120x18
Deskę I gatunku o wymiarach: 1300x80x18 oraz 1300x120x18