DREMA i DREMASILESIA 2018 - Pawilon Promocji Drewna, przyjmujemy zgłoszenia

pobierz artykuł jako PDF lub Drukuj

Wzorem ostatnich lat także i w roku 2018, Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zaprasza do uczestnictwa w Targach Maszyn i Urządzeń do Obróbki Drewna DREMA w dniach 11 do 14 września 2018 roku, w ramach Pawilonu Promocji Drewna. W tym roku przewidujemy do wynajęcia rekordową powierzchnię!
Zapraszamy do współpracy wszystkich poszukujących nowych odbiorców ale także i dostawców. Oferujemy zarówno stoiska w zabudowie szeregowej w ramach powierzchni wspólnej jak i możliwość indywidualnej zabudowy. W Pawilonie Promocji Drewna chcemy zaprezentować jak najszerzej ofertę Waszych firm. Gwarantujemy Państwu szeroką promocję Pawilonu Promocji Drewna w mediach branżowych, na stronach internetowych targów poznańskich, na naszym portalu a także w kampanii informacyjnej jaką przeprowadzają MTP. Firmy uczestniczące w wystawie mogą liczyć na umieszczenie swojego logo, nazwy firmy w materiałach promocyjnych.

Dodatkowo każdy z Wystawców będzie miał możliwość bezpłatnego uczestnictwa w spotkaniach B2B podczas konferencji KOOPDREW.

Tylko za naszym pośrednictwem otrzymacie Państwo znakomite warunki i możliwości prezentacji swojej firmy na forum krajowym i międzynarodowym. Naszym celem jest jak najszersza promocja polskiego przemysłu drzewnego.

Istnieje również możliwość wynajęcia powierzchni w dowolnym pawilonie tematycznym. I w tym przypadku Izba może zaoferować bardzo dobre warunki cenowe, tylko dla firm zrzeszonych w Izbie. Zapraszamy do współpracy firmy maszynowe, producentów narzędzi, chemii itp.
Szczegółowy cennik jest TUTAJ

Zachęcamy również Państwa do uczestnictwa w Targach DremaSilesia w Sosnowcu, to największe regionalne spotkanie przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej w Polsce! Targi DremaSilesia odbędą się w terminie 6-8 kwietnia 2018 r. tradycyjnie w Expo Silesia. W tym przypadku oferujemy stoiska informacyjne w ramach wspólnej przestrzeni wystawienniczej
Cennik jest TUTAJ

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Strona 1 z 1

Polecane oferty:

SPRZEDAM ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
SPRZEDAM ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
Sklejka liściasta -brzoza/olcha 2440x1250 w klasie jakości II/III - grubość 12mm
Sklejka liściasta -brzoza/olcha 2440x1250 w klasie jakości II/III - grubość 12mm
Kupię lipę, osikę, olchę, dłużyca, tartaczna, kłody, lipa,osika, olcha, dłużyca
Kupię lipę, osikę, olchę, dłużyca, tartaczna, kłody, lipa,osika, olcha, dłużyca