Nowoczesna kuchnia wiodącym tematem targów DremaSilesia 2019

pobierz artykuł jako PDF lub Drukuj

 

Targi DremaSilesia to największe regionalne wydarzenie poświęcone tematyce obróbki drewna. Głównym założeniem jest kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla małych i średnich firm z branży drzewnej, leśnej i meblarskiej (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Tematem wiodącym tegorocznej edycji jest NOWOCZESNA KUCHNIA (materiały, okucia, trendy oraz wykorzystanie innowacyjnych maszyn i oprogramowania w celu optymalizacji produkcji mebli kuchennych).

DremaSilesia to największe branżowe targi regionalne, skupiające liderów rynku. Z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem – rok 2018 to 1520 m2 powierzchni wystawienniczej, oferta zaprezentowana przez 69 wystawców oraz obecność 1500 profesjonalnych zwiedzających reprezentujących branżę drzewną i meblarską.

Rosnąca popularność targów DREMASILESIA sprawia, że z roku na rok wydarzenie gromadzi nowych wystawców, a kompleksowa oferta przyciąga zwiedzających z całej Polski, jak również profesjonalistów z zagranicy. To znakomita okazja do poznania technicznych i technologicznych trendów w produkcji mebli i obróbki drewna. Przedsięwzięcie to stanowi idealną formę promocji, kreuje efektywne biznesowe relacje, które procentują podpisanymi umowami, kontraktami i długofalową współpracą. Kluczowym aspektem uczestnictwa w DREMASILESIA jako targach regionalnych  jest właśnie weryfikacja oczekiwań klientów w bezpośrednim kontakcie.

Poza wszechstronną i profesjonalną ekspozycją, atutem tegorocznej edycji targów DremaSilesia 2019 jest bogaty program wydarzeń. Przez trzy dni, w terminie 26-28 kwietnia br., odbędą się ciekawe warsztaty, pokazy i prelekcje, zarówno dla specjalistów z branży, jak i dla pasjonatów stolarstwa:

- warsztaty stolarskie dla profesjonalistów, pod hasłem „Cyfrowa przyszłość w produkcji i sprzedaży mebli jednostkowych oraz małoseryjnych” (InfoTEC CNC);

- pokazy stolarskie: "Szafka kuchenna w 15 minut" (Felder);

- prezentacja możliwości innowacyjnej wiertarki ATUT oraz spotkanie z Krzysztofem Brzezińskim, autorem wynalazku;

- szkolenie dla uczniów/ studentów oraz przedsiębiorców z zakresu komputerowego wspomagania projektowania (CAD) w temacie: budownictwo szkieletowe oraz więźba dachowa (firma ABCad);

- seminarium "Nowe technologie w zakładach drzewnych" (Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego);

- Strefa Warsztatów i Edukacji Zawodowej (portal Drewno.pl i Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy);

- konsultacje i porady z zakresu BHP i ochrony środowiska (SEKA S.A.);

- doradztwo z zakresu czystego spalania - popularyzacja wykorzystania pelletu w gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej (magazyn Biomasa).

Zapraszamy do Sosnowca na targi DremaSilesia (26-28.04.2019). Jednocześnie przypominamy o obowiązującej promocji - jeśli chcą Państwo wziąć udział i zgłoszą swoją firmę zarówno na targi DREMASILESIA, jak i DREMA/ FURNICA/ SOFAB, to otrzymają Państwo po 5% zniżki na zakup powierzchni wystawienniczej w obu wydarzeniach!

 

Strona 1 z 1

Polecane oferty:

Krawędziaki
Krawędziaki
Stół do zbijania palet PT-1800
Stół do zbijania palet PT-1800
Deska tarasowa – modrzew, różne wymiary i profile!
Deska tarasowa – modrzew, różne wymiary i profile!