Targi DOMOTEX 2018 w Hanowerze – duża reprezentacja polskich producentów podłóg

pobierz artykuł jako PDF lub Drukuj

W dniach 12-15 stycznia 2018r. odbyła się w Hanowerze kolejna edycja największych w Europie targów dywanów i podłóg.   1.615 wystawców i 45.000 odwiedzających z ponad 100 krajów miało możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w zakresie materiałów podłogowych. Ponad 65 procent odwiedzających Targi pochodziło spoza Niemiec - większość z Europy, ale także z Azji (Chiny i Indie) oraz Ameryki.

Podłogi z drewna, wraz maszynami do obróbki parkietu i lakierami, zostały zlokalizowane w dwóch dużych halach. Na wystawie najbardziej zauważalni byli przedsiębiorcy z Chin. W większości byli to producenci podłóg laminowanych i winylowych. Nie zabrakło także mocnego akcentu polskiego. Ponad 10 wystawców z  naszego kraju prezentowało swoje wyroby, m. in. Baltic Wood, Dąbex, Mat-Tar, Jawor, i  w  widoczny sposób pokazało, że jesteśmy ważnym producentem podłóg drewnianych.  

Oprócz najbardziej znanych europejskich producentów podłóg z Włoch, Belgii, Niemiec, czy Francji, swoją obecność zaznaczyła także Chorwacja oraz Kanada.

RG

 

Strona 1 z 1

Polecane oferty:

Pellet drzewny sosnowy 6mm
Pellet drzewny sosnowy 6mm
Pellet Drewny
Pellet Drewny
Modrzew syberyjski - kantowki i sztachety
Modrzew syberyjski - kantowki i sztachety