Sortuj według: najnowsze
najstarsze

Targi Dremasilesia 2014 zapraszają! 25-27 kwietnia 2014, Chorzów

25-02-2014

Targi Dremasilesia 2014 zapraszają! 25-27 kwietnia 2014, Chorzów

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna. Tak więc, obok prezentowanych modeli okleiniarek, obrabiarek, pilarek, formatyzerek, frezarek CNC czy elektronarzędzi będzie można także zobaczyć szeroki wybór elementów mebli, oklein i foli, materiałów tapicerskich, płyt meblowych, desek tarasowych czy też urządzeń do produkcji pelletów i brykietów. Wśród prezentowanych produktów znajdziemy wiele inspiracji i innowacji, a towarzyszące targom wydarzenia to dobra okazja, by dowiedzieć się wszystkiego o drewnie, jego obróbce oraz zadać pytania ekspertom. Taki regionalny weekend pod znakiem drewna to świetna okazja do rozmów pomiędzy uczestnikami rynku dostawców techniki, technologii obróbki drewna i ich odbiorcami: przedstawicielami firm stolarskich różnej wielkości.

AMIA już w kwietniu!

12-02-2014

AMIA już w kwietniu!

Kwiecień 2014 r. będzie ważnym miesiącem dla branży producentów mebli i obróbki drewna. W dniach 8 - 10.04.2014 r. w Arenie Ostróda odbędzie się kolejna odsłona Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA skierowanych bezpośrednio do przedstawicieli branży.

Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli - AMIA 8 - 10 kwietnia 2014 r. Arena Ostróda

15-01-2014

Targi Technologii Obróbki Drewna  i Produkcji Mebli - AMIA 8 - 10 kwietnia 2014 r. Arena Ostróda

Na początku kwietnia w Arenie Ostróda odbędzie się kolejna edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA.

W dniach 8-10 kwietnia do Ostródy zjadą profesjonaliści z branży meblarskiej, którzy reprezentować będą małe, średnie i duże firmy, poszukujące dróg rozwoju swojego biznesu. Oprócz możliwości zapoznania się z szeroką ofertą nowości ze świata maszyn, narzędzi oraz komponentów do realizacji nawet najbardziej ambitnych kolekcji meblarskich, odwiedzający targi AMIA, będą mieć okazję do przyjrzenia się z bliska technologii produkcji w ramach przestrzeni specjalnej pod nazwą INNOWACYJNA FABRYKA MEBLI, zorganizowanej wspólnie z naszymi partnerami.